Zalety pościeli handmade do wózka

Zalety pościeli handmade do wózka

Pościel handmade do wózka cieszy się ogromną popularnością wśród osób, które chcą zadbać o to, by zapewnić maluszkowi jak najlepsze warunki podróżowania i odpoczynku. Wózek dziecięcy jest prawdziwą oazą spokoju i przytulności każdego małego dziecka. Warto więc szukać takiej pościeli, która będzie nie tylko wygodna, ale i wyjątkowo wytrzymała. Taką znaleźć można dziś w ofercie dodatków szytych ręcznie.

Pościel na wymiar

Pościel handmade do wózka to produkt uszyty ręcznie na miarę zgodnie z najpopularniejszymi i najbardziej uniwersalnymi wymiarami wózka dziecięcego. Komplet przepięknej i jedynej w swoim rodzaju pościeli składa się z kołderki o wymiarach 50 x 75 cm oraz płaskiej poduszeczki o wymiarach 25 x 30 cm. Oba z tych elementów wykonane zostały z najwyższej jakości bawełny, materiału uwielbianego i docenianego od lat, cenionego za wspaniałe właściwości oddychające oraz dużą odporność nawet na częste pranie. Certyfikowane materiały najwyższej jakości to bawełna oraz przyjemny polar minky ze specjalnymi wypustkami, który zapewnia maluszkowi możliwość poznawania świata poprzez dostarczanie różnorodnych bodźców. Dodatkowym atutem każdej pościeli handmade do wózka pozostaje także i to, że została ona wyposażona w ozdobne, często szeleszczące metki, uwielbiane przez każdego malucha.

Komplet jedyny w swoim rodzaju

Pościele szyte ręcznie są produktami niepowtarzalnymi i wyjątkowymi w każdym calu. Decyduje o tym fakt, że są wykonane z niedostępnych masowo materiałów, a do tego każdy klient może mieć realny wpływ na wybór rodzaju czy wzoru tkaniny. Dzięki temu też powstają także spersonalizowane komplety pościeli handmade, idealne na trafiony prezent i dopasowane czy do koloru wózeczka, czy też preferencji wzorniczych kupujących. Co więcej – teraz wyjątkowa w swoim rodzaju pościel handmade może mieć taki sam motyw jak motyw przeważający w ogólnej aranżacji pokoiku dziecięcego. Warto wiedzieć więc, że taka pościel handmade dostępna jest u najlepszych twórców użytkowego rękodzieła w branży!