Jakie zabiegi pielęgnacji okolic oczu cieszą się największą popularnością?

Jakie zabiegi pielęgnacji okolic oczu cieszą się największą popularnością?

Pielęgnacja okolic oczu w Katowicach to zabiegi cieszące się dużym zainteresowaniem wśród klientów (głównie klientek), dobrych gabinetów kosmetycznych. Skóra tych okolic jest niezwykle wrażliwa, bardzo delikatna i nawet kilkukrotnie cieńsza, niż w innych miejscach. Nic dziwnego więc, że chce się dbać o to, by zachowała swoją jędrność i piękny wygląd na długo. Z jakich zabiegów kosmetycznych korzysta się dziś najczęściej?

Ogromna moc nakłuwania

Mezoterapia igłowa oraz mikroigłowa to popularne zabiegi odmładzające z rodziny Anti-aging. Na czym polega ich działanie? Podczas mikronakłuwania pobudza się produkcję kolagenu oraz elastyny, a to z kolei przyczynia się do realnego zwiększenia poziomu jędrności, gładkości i wydobywania naturalnego blasku skóry w okolicach oczu. Zabiegi wygładzające zaś polecane są szczególnie dolnym partiom pod oczami, likwidując pojawiające się tam drobne linie, zmarszczki, jak i mało estetyczne cienie czy obrzęki.

Lifting co najmniej wskazany

Pielęgnacja okolic oczu w Katowicach nie byłaby tak skuteczna, gdyby nie zastosowanie szeregu zabiegów liftingujących delikatną skórę blisko oczu. Zwiększają one gęstość skóry, poprawiają jej napięcie i wyrównują powoli utracony koloryt. Tym samym okolica naszych oczu prezentować się będzie znów nad wyraz pięknie i promiennie, dodając uroku osobistego. Nie zapominajmy, że oczy pozostają zwierciadłem duszy. Warto dbać więc o to, by skóra w ich okolicy była możliwie jak najbardziej atrakcyjna.

Korekta doliny łez

Wykorzystanie drogocennego kwasu hialuronowego przydaje się w popularnym zabiegu korekcji doliny łez. Dzięki zastosowaniu tego kwasu możliwe staje się jej skuteczne wypełnienie, a w efekcie także przywrócenie jędrności i blasku skórze oraz zlikwidowanie raz na zawsze problemu zmęczonych oczu. Warto pamiętać, że właśnie dzięki niskim właściwościom higroskopijnym kwasu hialuronowego, nie ma możliwości wystąpienia żadnych powikłań w postaci nierówności podskórnych.