Jakie zabiegi dr Ireny Eris są najpopularniejsze?

Jakie zabiegi dr Ireny Eris są najpopularniejsze?

Nie od dziś wiadomo, że zabiegi dr Ireny Eris, dostępne w dobrych salonach kosmetycznych, cieszą się dużym zainteresowaniem. Nie dzieje się tak bez powodu – bazują bowiem na wykorzystaniu sprawdzonych i bezpiecznych dla zdrowia preparatów, a ich efekty są naprawdę ogromne. Z jakich zabiegów skorzystamy, wybierając ofertę dostępną w dobrym salonie Day SPA w Łodzi.

Zmarszczki idealnie wypełnione

Filler & Contour to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów dr Ireny Eris do skutecznego wypełnienia istniejących zmarszczek. Ich spłycenie i znaczne wygładzenie skóry jest możliwe dzięki zastosowaniu specjalistycznego preparatu z linii produktów dr Ireny Eris. Aby zwiększyć skuteczność zabiegu, często łączy się go z peelingiem dobranym do typu skóry oraz mezoterapią bezigłową lub sonoforezą połączoną z maską.

Dla zawsze promiennej skóry

Wypoczęta i promienna skóra to efekt działania zabiegu liftingującego z witaminą C. Taki również znajdziemy w bogatym asortymencie zabiegów dr Ireny Eris. Jakie będą efekty zastosowania takiego specjalistycznego zabiegu? Przede wszystkim zyskamy dużo jędrniejszą i napiętą skórę oraz znaczną poprawę naturalnego owalu naszej twarzy. Do tego opuchlizna pod oczami będzie zdecydowanie mniejsza, a zyskają przy tym i zmarszczki, które ulegną widocznemu spłyceniu.

Kolagen dla cery dojrzałej

Cera dojrzała ma specjalne potrzeby – dużo większe niż cera osób młodszych. Z pewnością warto więc zdecydować się na profesjonalny zabieg kolagenowy z linii zabiegów dr Ireny Eris. Jakie korzyści da nam jego zastosowanie? Przede wszystkim znacznie spłyci istniejące zmarszczki, wygładzi je, ale też poprawi napięcie skóry i zwiększy poziom jej nawilżenia. Ogólnie znacznej poprawie ulegnie też wygląd skóry. Zabieg kolagenowy polecany jest jednak nie tylko osobom dojrzałym, ale i tym, które mają suchą, zmęczoną i zdecydowanie wiotką skórę. Z pewnością przyda się im rewolucyjne działanie tego specjalistycznego zabiegu kosmetycznego, który potrafi zapewnić dostęp do naprawdę wspaniałych i widocznych efektów.