Jak dobrze wybrać aparat KTG?

Jak dobrze wybrać aparat KTG?

Aparaty KTG to jedne z najważniejszych i absolutnie niezastąpionych urządzeń w położnictwie. Ich wybór nie może być przypadkowy, a wybrany sprzęt nie może być słabej jakości. Najwyższej jakości sprzęt będzie odpowiadał za kontrolę liczby oraz mocy skurczów macicy. Dobry aparat KTG spełni swoją funkcję głównie pod koniec ciąży oraz podczas akcji porodowej. Czym kierować się więc podczas wyboru tego rodzaju sprzętu?

Aparaty KTG renomowanych marek

Na rynku aparatów KTG nie brakuje wielu urządzeń rozmaitych marek. Grunt jednak, by wybierać mądrze i świadomie. A tu warto zwrócić się w kierunku sprzętu od cenionych producentów i znanych marek. Do takich należeć będą urządzenia sygnowane marką IC czy FM. Najwyższa jakość produktu oraz wysoka niezawodność w działaniu to najważniejsze czynniki decydujące o tym, że warto wybrać sprzęt od najlepszych dystrybutorów w branży. Do tego polecane aparaty KTG to sprzęt posiadający wszelkiego rodzaju niezbędne Certyfikaty CE oraz spełniający Deklaracje Zgodności Producenta.

Zdrowie priorytetem

Różne właściwości nowoczesnego i niezawodnego oraz znakomita jakość zapisu KTG pozwalają na dokładne monitorowanie stanu zdrowia matki i dziecka. Ważne, by takich właśnie profesjonalnych sprzętów nie brakowało na wyposażeniu dobrego gabinetu lekarskiego. Warto podkreślić, że w trosce o zapewnienie jak najlepszych warunków dla zdrowia i życia dziecka oraz matki, warto zainwestować wyłącznie w zakup fachowych kardiotokografów. Te zaś znaleźć można nie gdzie indziej jak w ofercie sprzedaży dostępnej u dobrego i cenionego w branży dystrybutora.

Pełne zróżnicowanie cenowe

Różnorodność cen, w zależności od modelu, jest bardzo duża. Szeroki wybór sprzętu KTG daje jednak większe możliwości inwestorom w doborze i zakupie odpowiedniego rodzaju sprzętu. Warto dodać, że teraz w sprzedaży znaleźć można aparaty KTG wyposażone w kolorowy ekran LCD. Te udoskonalenia wpływają na lepszą jakość badania oraz realnie zwiększają jego sprawny przebieg.